Ettevõtte andmed:

KB Auto Eesti OÜ

Registrikood: 11430778

Aadress: Kooli 10, Rummu alevik,

Lääne-Harju vald, 76102

Faks: +372 6 563 672

Avatud tööpäeviti 8:00 – 17:00

Ostuarvete aadressid:

E-mail: kbauto@e-arvetekeskus.eu

Post: Arved 19200, Pallasti 28, Tallinn

Juhatus

Karl Biltse 
Juhatuse liige
E-mail: kbauto@kbauto.ee

Priit Saaremets 
Tegevjuht
Mob: +372 5884 8688
E-mail: priit@kbauto.ee

Rasketehnika müük  ja ost:

Margus Rämmi 
Müügijuht
Mob: +372 514 9918
E-mail: margus@kbauto.ee

Viljar Asumägi
Ostuagent
Mob: +372 5199 7433
E-mail: viljar@kbauto.ee

Martti Hunt
Mob: +372 501 0796
E-mail: martti@kbauto.ee

Tarvo Maaring
Mob: +372 5699 6162
E-mail: tarvo@kbauto.ee

Marek Metsis
Mob: +372 526 2323
E-mail: marek@kbauto.ee

Varuosade müük:

Stanislav Hmeljov
Varuosade päringud
Mob: +372 521 5342
E-mail: stanislav@kbauto.ee

Aleksandr Starostin
Varuosade päringud
Mob: +372 5385 4550
E-mail: aleksandr@kbauto.ee

Alar Peegel 
Varuosade päringud
Mob: +372 5598 8830
E-mail: alar@kbauto.ee

Töökoda:

Priit Pihlak
Töökoja juhataja
Mob: +372 534 89 887
E-mail:priit.pihlak@kbauto.ee

Logistika ja laadimine:

Kristian Kreevs
Transpordi ja transpordi tehnikaosakonna juhataja
Mob: +372 5192 1712
E-mail:kristian@kbauto.ee

Raamatupidamine ja büroo:

Helen Heinmaa
Raamatupidaja
Mob: +372 5303 1771
E-mail: helen@kbauto.ee

Kristel Kondas 
Büroojuht
Mob: +372 5373 3291
E-mail: kristel@kbauto.ee

Kirjuta meile

Vastame esimesel võimalusel.