Kontakt 2018-08-29T10:13:35+00:00

Ettevõtte andmed:

KB Auto Eesti OÜ

Registrikood: 11430778

Aadress: Kooli 10, Rummu alevik,

Lääne-Harju vald, 76102

Faks: +372 6 563 672

Avatud tööpäeviti 8:00 – 17:00

Ostuarvete aadressid:

E-mail: kbauto@e-arvetekeskus.eu

Post: Arved 19200, Pallasti 28, Tallinn

Juhatus

Karl Biltse
Juhatuse liige
E-mail: kbauto@kbauto.ee

Priit Saaremets 
Tegevjuht
Mob: +372 5884 8688
E-mail: priit@kbauto.ee

Rasketehnika müük  ja ost:

Margus Rämmi 
Müügijuht
Mob: +372 514 9918
E-mail: margus@kbauto.ee

Melkon Agop   
Mob: +372 538 69494
E-mail: melkon@kbauto.ee

Martti Hunt 
Mob: +372 501 0796
E-mail: martti@kbauto.ee

Varuosade müük:

Stanislav Hmeljov 
Varuosade päringud
Mob: +372 521 5342
E-mail: stanislav@kbauto.ee

Rasketehnika remont:

Martin Aadumäe 
Töökoja meister
Mob: +372 5192 1712
E-mail: martin@kbauto.ee

Logistika ja laadimine:

Anton Glaase 
Logistik
Mob: +372 5860 7237
E-mail: anton@kbauto.ee

Tarvo Maaring 
Laadimise-ja lammutusosakonna juht
Mob: +372 5699 6162
E-mail: tarvo@kbauto.ee

Raamatupidamine ja büroo:

Helen Heinmaa   
Raamatupidaja
Mob: +372 5303 1771
E-mail: helen@kbauto.ee

Moonika Tammsalu 
Büroojuht
Mob: +372 528 3309
E-mail: moonika@kbauto.ee

Kirjuta meile

Vastame esimesel võimalusel.