KB Auto Eesti OÜ on asutatud 2007. aastal. Ettevõtte põhitegevusalaks on kasutatud transpordivahendite ning ehitusmasinate ning nende varuosade ost ja müük. Ettevõte põhineb täielikult Eesti kapitalil.

2010. aastal soetas KB Auto Eesti OÜ Ämari Vanglale kuulunud territooriumi Rummu alevikus, Vasalemma vallas.

2013. aastal ostis KB Auto Eesti OÜ Rootsi ettevõtte Skrotkalle AB. Tütarettevõte tegutseb samal tegevusalal kellele kuulub omakorda ettevõtte Norras Kalles Bil As.

2013. aastal osteti ka 50% osalus ettevõttes Rummu Invest OÜ, mis haldab endise Murru vangla kinnistuid Rummu alevikus. Murru vangla ala on tulevikus plaanis ümberkujundada tööstus – ja logistikapargiks.

2013. aasta lõpul oli ettevõtte käive 4.2 miljonit eurot.

2014. aasta lõpul töötas ettevõttes 35 inimest, käive 7.6 miljonit eurot ja samuti käis meie käe alt läbi rohkem kui 800 veokit ja bussi.

KB Auto Eesti OÜ ostab masinaid Eestile lisaks Skandinaavia riikidest, peamiselt Norrast, Rootsist ja Soomest. Edasi müüakse masinaid nii Lääne-Euroopa riikidesse kui ka Lõuna-Ameerikasse ja Lähis-Itta.

KB Auto Eesti OÜ eesmärgiks on pakkuda klientidele laias valikus transpordivahendeid, ehitusmasinaid ja nende varuosi. Püüame leida alati sobiva lahenduse parima hinna ja kvaliteedi suhtega.